Telefon Takip Yazılımı

Telefon Takip Yazılımı

Telefon takip yazılımı denildiği zaman insanların aklına mobil cihazların nerede olduğunu tespit eden bir aplikasyon gelmektedir. Fakat burada bahsedilen ve casus program adıyla da bilinen yazılımın yetenekleri çok daha fazladır. Buna bağlı olarak insanların hayal dahi etmedikleri önemli işlemleri bu ürün ile yapabildikleri söylenebilir. Söz konusu durum ise insanların sevdiklerini farklı tehlikelerden korumasına ve önemli problemleri daha etkili bir şekilde çözmesini sağlamaktadır.

Bilindiği gibi mobil cihazlar üzerinden yapılan farklı işlemler bulunmaktadır ve bunlar genellikle gizli bir şekilde yapılmaktadır. İnternet sitelerini ziyaret etme, mobil uygulamalar üzerinden farklı kişilerle konuşma, sosyal medya üzerinden yeni insanlarla tanışma gibi işlemler, bazen olumsuzluklara neden olabilir. İnsanlar, söz konusu durumun ciddi sorunlara dönüşmemesi için çocuklarının ve diğer sevdiklerinin mobil cihazlarını telefon takip yazılımı ile izlemelidir. Böylece yapılan işlemler, bir anlamda uzaktan kontrol edilir ve gerektiğinde bu duruma müdahale edilebilir.

Telefon Takip Yazılımı Kurulumu

Telefon takip yazılımı tarafından yapılan işlemlerin oldukça kapsamlı olması, bu ürünlere olan talebi arttırmaktadır. Fakat bazı insanlar, kurulum ve kullanım noktasında bazı çekincelere sahiptir. Bu yazılımı kullanabilir miyim, kurulumu çok zordur, ben yapamam şeklindeki düşünceler doğru değildir. Kurulumu ve kullanımı son derece basittir ve akıllı telefonu olan hemen herkes bu özel yazılımdan yararlanabilir.

Telefon takip programı kurulumu hakkında bilgi vermeden önce bilinmesi gereken önemli bir nokta vardır. Bahsedilen ürünler sadece Android tabanlı sistemlerde çalışır ve bunun haricindeki sistemlerde kesinlikle çalışmaz. Buna bağlı olarak kullanıcıların yazılımları satın almadan önce, bu durumu dikkate alması ve buna göre hareket etmesi gerekir.

Telefon takip yazılımı kurulumu sadece 3 dakika sürmektedir ve kurulum ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı videolu anlatım vardır. İnsanlar, bu anlatım sayesinde sorunsuz bir şekilde işlem yapabilir. Fakat hedef kişinin telefonunun fiziki olarak ele geçirilmesi ve kurulumun gizli yapılması gerekiyor. Uzaktan SMS, Skype ya da daha farklı bir yol ile kurulum yapılması söz konusu değildir.

Telefon Takip Yazılımı Nasıl Çalışır? Neler Yapabilir?

Casus program yüklemesi yapıldıktan sonra panel üzerinden kullanıma başlanabilir. Panel son derece basit bir ara yüze sahiptir ve kullanıcılar buradan istedikleri işlemleri rahatlıkla yapabilir. Yapılan işlemlerden bazıları ortam izleme, sosyal medya hesaplarından yapılan her türlü işlemin kontrol edilmesi, telefon dinleme, ortam dinleme, mobil uygulamaların izlenmesi, GPS konum tespiti ve benzer işlemler şeklindedir.

Telefon takip yazılımı tarafından yapılan işlemler sonucu elde edilen bilgilerin kayda alınması dahi mümkündür. Özellikle telefon dinlemesi için otomatik kayıt seçeneğinin olduğunun bilinmesi gerekiyor. Kullanıcılar bu sayede hedef cihaz üzerinden yapılan hiçbir konuşmayı kaçırmaz. Üstelik yapılan kayıtlardan istenilenler saklanabilir ve daha sonra tekrar farklı amaçlar için kullanılabilir.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir