Telefon Kapalıyken Takip Edilir Mi?

Telefon kapalıyken takip edilir mi

Telefon kapalıyken takip edilir mi şeklindeki soru, insanlar tarafından özellikle son zamanlarda çok fazla dile getirilmektedir. Bilindiği gibi geçmişte sıradan insanların telefon takip işlemini yapmalarına imkan dahi yoktu. Günümüzde ise özel olarak geliştirilen ve insanların kullanımına sunulan telefon takip programı bu durumu değiştirmiş ve insanların burada bahsedilen işlemleri yapabilmesine imkan tanımıştır. Kapalı cep telefonu sinyal takibi olarak da bahsedilen işlem, farklı amaçlar için yapılmak istenmekte ve insanlar buna bazen ciddi anlamda ihtiyaç duyabilmektedir.

Casus yazılım olarak da bilinen bahse konu programın kullanım amaçlarının oldukça kapsamlı olduğunu ve insanların sorunlarını etkili bir şekilde çözdüğünü söylemek yanlış olmayacaktır. Örnek vermek gerekirse aldatıldığını düşünen birisi için telefon kapalıyken takip edilir mi sorusu oldukça anlamlıdır. Çünkü aldatılma şüphesini direkt olarak eşine soramaz, sorsa dahi aldığı cevaba hiçbir zaman güvenmez ve gerçeği kendisi görmek ister. İşte bu noktada eşinin telefonuna yükleyeceği casus program ile bütün gerçekleri öğrenebilir. Bunun haricinde çocukların arkadaş çevresinin öğrenilmesi, yaşlıların gün içindeki konumlarının takip edilmesi ve benzer durumlar için burada bahsedilen yazılımlar etkili olarak kullanılabilir.

Telefon Numarasından Konum Bulma

Telefon kapalıyken takip edilir mi konusunda merak edilen bir diğer husus, bu yazılımın tam olarak nasıl çalıştığıdır. Öncelikle bu yazılım sadece Android sistemlere sahip olan mobil cihazlarda çalışır ve bunun haricindeki mobil cihazlarda kesinlikle çalışmaz. Daha açık bir ifade ile dünya üzerinde iphone takip yapılacak bir sistem yoktur ve bu yöndeki iddiaların tamamı dolandırıcıların uydurmasıdır. Bundan dolayı ilgili yazılımları satın alırken dikkatli olunması gerekir.

Yazılım satın alındıktan sonra hedef telefona gizli bir şekilde yüklenmelidir. Yükleme işlemi sadece fiziki olarak yapılabilir. Telefon sinyali takip etme işlemi için bahse konu durum çok önemlidir. Sitemizde yer alan casus yazılım kurulum videosu sayesinde bu işlemi sorunsuz olarak yapabilirsiniz. Bu noktadan sonra yazılım otomatik olarak devreye girer ve panel üzerinden hedef telefonun GPS özelliği aktif edilerek konum takibi yapılmaya başlanır. Bu özellik, istenilen zaman aktif hale getirilebilir.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir