Telefon Kamera Takip

Telefon kamera takip

Telefon kamera takip, sıradan insanların hayalini dahi kurmadığı bir işlem iken, günümüzde çok rahat bir şekilde yapılmaya başlamıştır. Başlangıçta böylesine bir işlemin yapılmasının mümkün olmadığına inanabilirsiniz. Fakat özel olarak geliştirilen telefon takip programı tarafından yapılan diğer işlemleri görünce, bunun da mümkün olduğunu anlayacaksınız. Üstelik bahse konu işlemi yapabilmek için herhangi bir teknik bilgiye de ihtiyaç yoktur. Bu yönü ile casus yazılım adıyla da bilinen yazılımın son derece önemli bir teknolojiye sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Burada bahsedilen işlemde farklı bir kamera kullanmak suretiyle hedef kişinin ardından gün boyu takip yapmak gibi bir durum söz konusu değildir. Buradaki işlem, başkasının telefon kamerasına sızma olarak ifade edilebilir. Son derece basit bir işlem olup, çok etkili sonuçlar verir. Telefon kamera takip ile aldatılma konularından çocukların arkadaş çevresini öğrenmeye, kuryelerin izlenmesinden yaşlıların kaybolmasını engellemeye varıncaya kadar çok farklı işlemler yapılabilir. Bu sayede insanların yaşam kalitelerinde belirgin bir artış olur ve çok önemli sorunları, kısa sürede etkili olarak çözerler.

Casus kamera programı olarak da ifade edilen bahse konu yazılım sadece Android sistemlere sahip telefonlarda çalışırken, farklı bir sisteme sahip mobil cihazlarda çalışmaz. Böylesine cihazlarda çalışması söz konusu dahi değildir. Bundan dolayı dünya üzerinde iphone takip yapılamadığının bilinmesi ve bu yalanı kullanarak insanları dolandırmaya çalışan dolandırıcılara karşı dikkatli olunması gerekir.

Telefon Kamera Takip Nasıl Yapılır?

Telefon kamera takip işinin yapılabilmesi için öncelikle yukarıda bahsedilen yazılımın lisanslı olarak satın alınması gerekir. Piyasada her ne kadar ücretsiz telefon takip programı olsa da bunların temel hedefinin kişisel bilgileri çalmak olduğu unutulmamalıdır. Burada bahsedilen işlem son derece önemlidir ve arkasında aktif bir altyapı vardır. Dolayısıyla da ücretsiz olması söz konusu dahi değildir.

Telefondan telefona kamera izleme için öncelikle bu yazılımın hedef telefona kurulması ve daha sonrada panel üzerinden bu telefona bağlanılması gerekir. Bu aşamadan sonra hedef telefonun kamerası aktif hale getirilerek görüntü alınabilir. Kameranın açısına bağlı olarak farklı görüntülerin alınacağı unutulmamalıdır.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir