iPhone Takip Etme

iPhone Takip Etme

iPhone takip etme ile insanlar sevdiklerinin ve diğer yakınlarının telefon görüşmelerini ve telefondan yapmış oldukları diğer işlemleri anlık olarak takip edebilir. Bu işlem sayesinde elde edilen bilgiler, insanların bir takım sorunlarını çözme noktasında son derece etkili sonuçlar vermekte ve insanların yaşam kalitelerini ciddi şekilde artırmaktadır. Bu işlemin temelinde telefon takip programı adındaki bir yazılım yatmaktadır. Peki, gerçekten de böyle bir işlem mümkün mü?

Bilindiği gibi iPhone dünyanın en kaliteli ve en güvenli mobil cihazı kabul edilmektedir. Bunun nedeni, kullanıcısı haricinde içeriğine ulaşılmasının mümkün olmamasıdır. Ayrıca yine kullanıcısının izni olmadan bu cihaza herhangi bir yazılım yüklenemez. İşte bu nedenlerden dolayı iPhone takip etme gibi bir olay söz konusu değildir. Telefon takip için kullanılan yazılımların burada çalışması mevzu bahis dahi değildir. Fakat günümüzde böyle bir programın varlığını iddia ederek insanları dolandıran kötü niyetli kişiler olduğunun bilinmesi gerekir.

Geçmişte jailbreak sayesinde iPhone takip etme yapılabiliyordu, fakat şimdilerde bu yöntem tamamen devre dışı kaldı. Ayrıca bazıları icloud ile takip yapılacağını iddia etmektedir. Bu yöntem tercih edildiğinde 1-2 gün takip yapılabilmekte, fakat bu sürenin sonunda telefon sahibine bildirim gitmektedir. Böylece takip edilen kişi, takip edildiğini hemen anlamaktadır. Bu durum ise çok daha farklı sorunlara neden olmaktadır. Bütün bunlar dikkate alındığında, günümüzdeki yöntemler kullanılarak telefon takip yapılması söz konusu dahi değildir. Fakat ilerleyen dönemlerde geliştirilecek yeni yöntemler ile bu işlem mümkün olabilir.

iPhone Takip Etme Nasıl Yapılır?

Her ne kadar yukarıda iPhone takip etme işleminin mümkün olmadığı belirtilmişse de bu işlemin yapılması normalde çok kolaydı. Telefon takip yazılımları sayesinde hedef telefonun kontrolü tamamen ele geçirilir ve bütün bilgiler buradan alınabilirdi. Fakat günümüzde bu yöntemin işlemediğinin bir daha altının çizilmesi gerekir.

iPhone takip etme nasıl yapılır sorusunun cevabı, Android cihazlarda izlenen yöntemle aynı idi. Yazılım gizli bir şekilde hedef telefona yüklenir ve daha sonrada panel üzerinden bir takım işlemler yapılırdı. Böylece istenen bilgilere hemen sahip olunurdu.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir