Hedef Telefon Olmadan Takip

Hedef telefon olmadan takip

Hedef telefon olmadan takip, insanların hayalini kurduğu bir işlemdir. Bu işlemin temelinde, izlenmek ya da takip edilmek istenen mobil cihaza fiziksel olarak erişim sağlamadan bu işlemi yapmak vardır. Fakat gerçekten de böyle bir işlem mümkün müdür? Yoksa bu bahsedilen tamamen dolandırıcıların uydurduğu bir olay mıdır? Yazımızın devamında telefon takip ile ilgili merak ettiğiniz bütün sorulara cevap bulabilirsiniz.

Fiziksel erişim olmadan telefon takip sayesinde insanlar, istedikleri herkesi rahatlıkla takip edebilir. Hedef telefona telefon takip yazılımı uzaktan kurulmakta ve o telefonun kullanıcısı bu durumu kesinlikle anlamamaktadır. Dolayısıyla da son derece etkili bir işlem olmaktadır. Hedef telefon olmadan Whatsapp ya da daha farklı bir yol ile bu yazılımların yüklenildiği iddia edilmektedir.

Casus yazılım adıyla da bilinen söz konusu programlar, insanların yaşam kalitesini direkt olarak etkiler. Çünkü buradan yapılan takipler oldukça kapsamlıdır ve deyim yerindeyse karşıdaki kişiyi adeta kıskaca alır ve her adımını uzaktan izler. Bundan dolayı aldatılma, yaşlıların izlenmesi, çalışanların sahadaki takibi ve benzer amaçlar için bu yazılımların etkin olarak kullanıldığı söylenebilir. Bütün bu nedenlerden dolayı hedef telefon olmadan takip işlemine olan ilgi son derece fazladır ve her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Hedef Telefon Olmadan Takip Yapılabilir Mi?

Hedef telefon olmadan takip yapmak günümüzde maalesef mümkün değildir. Bu yöndeki iddialarda gerçeği yansıtmazlar. Bundan dolayı hedef telefona dokunmadan dinleme ve izleme şeklindeki reklamlara itibar etmeyin. Bunlar tamamen dolandırıcıların uydurması olup, sizin kişisel bilgilerinizi çalmaya yöneliktir.

Uzaktan casus yazılım yükleme diye bir işlem olmadığından, burada bahsedilen yazılımların yüklenmesi için hedef telefonun gizli bir şekilde ele geçirilmesi gerekir. Bu aşamadan sonra ise casus yazılım kurulumu yapılmalıdır ki, bu işlem sadece 3 dakika sürer ve hemen herkes zorlanmadan bu işlemi de yapabilir. Kurulumdan sonra yazılım otomatik olarak devreye girer ve böylece telefon takip yapılmaya başlanır. Bunun haricindeki yöntemler ya da hedef telefon olmadan takip gibi gerçek olmayan durumlar tamamen dolandırıcıların uydurması olup, size ciddi zararlar verir.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir