Galeri Takip

Galeri Takip

Galeri takip ihtiyacı daha çok günümüzde artık küçük çocukların bile ellerinde akıllı telefonlar ile resim ve video çekmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu takip sonucu eşlerimizin ve çocuklarımızın ne tür resim ve videolar çektiklerini, yine ne tür resim ve video paylaşımlarında bulunduklarını rahatlıkla takip edebilmekteyiz. Bu şekilde akıllı sevdiklerimizin elindeki telefon takip altına alınarak onları çeşitli tehlikelerden koruma ve uzak tutabilme imkânı bulmuş olmaktayız.

Günümüz dünyasında teknolojik gelişmelerin baş döndürecek bir şekilde hız kazanması sonucu üretilen akıllı telefonlar artık hayatımızın neredeyse vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bu akıllı telefonlar insanlar için içecek su ya da alacak nefes kadar değerli bir konumdadır desek abartmış olmayız. Bu akıllı telefonların en önemli özelliklerinden bir tanesi de son derece gelişmiş kamera sistemlerine sahip olmasıdır. Bu yüzden insanlar ailelerini sosyal medyanın tehlikelerinden koruyabilmek için galeri takip sistemine ihtiyaç duymaktadır.

Galeri Takip Nasıl Yapılabilir?

Telefon dinleme programı ya da casus yazılım olarak da bilinen, günümüz teknolojisi ile bizlere gayet kolay kullanım imkânı sunan bazı programlar mevcuttur. Bu programların bizlere sağladığı birçok özelliklerden bir tanesi de galeri takip özelliğidir. Programın bizlere sağlamış olduğu bu özellik sayesinde erişmek istediğimiz galeride ki bütün resim, video, doküman ve belgelere ulaşabiliriz.

Bunun için öncelikle hedef telefona fiziksel olarak erişim sağlamamız ve yine hedef telefonumuzun Android işletim sistemle çalışıyor olması gerekmektedir. Telefon takip uygulaması adı da verilen yazılımı hedef telefonumuza 3 dakika gibi kısa bir sürede gizlilik içerisinde olmak şartıyla kurabiliyoruz. Kurulumu son derece kolay olan bu yazılımı kurduktan sonra artık rahatlıkla bizde mevcut olan bir panel yardımıyla kontrol edebiliriz.

Telefon dinleme özelliği de olan bu yazılımlar sayesinde artık çocuklarımızın ve bizi aldattığından şüphelendiğimiz eşimizin galerisindeki çektiği video ve resimleri, bunları kimlere ne şekilde gönderdiğini rahatlıkla görmekteyiz. Galeri takip, bizlere tüm bu bilgilere erişim, kayıt ve istediğimiz takdirde kopyalama olanağını sunmaktadır. Bu ve benzeri programlar sayesinde artık ailemizin ve sevdiklerimizin geleceğini daha güvenli hale getirerek onları sosyal medyanın gizli tehlikelerinden korumuş olmaktayız.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir