Casus Yazılım Kurulumu

Casus Yazılım Kurulumu

Casus yazılım kurulumu oldukça hassasiyet ve güven gerektiren bir iştir. Bu tür yazılımların nasıl alınacağını ve nasıl kurulacağını öğrenmeniz, farklı bilgilere kısa sürede erişeceğiniz anlamına gelir. Artık yapmamız gereken beğendiğimiz ve almaya karar kıldığımız yazılımı hedef cihaza kurmaktır. Bu kısım çok önemli çünkü doğru bir şekilde kurulmayan yazılımların birçok hata verdiği gözlemlenmiştir. Bu yüzden kurarken çok dikkatli olmalıyız.

Biz programı alınca;

  • e-postamıza bir indirme bağlantısı gelecek
  • Telefon takip yapmak istediğimiz cihaza yazılımı indirip kuralım.
  • Ayarlar menüsünden uygun ayarları yapın.
  • Telefonu yeniden başlatın.

Kısaca ve genel olarak bu şekilde casus yazılım kurulumu gerçekleştirmiş olunur. Bu yazılım kurulduktan sonra artık hedef telefon bizim için casus telefon olmuştur. Her türlü sistemine erişimimize hazır hale gelen telefonun her bilgisine ulaşmamız mümkündür.

Casus Yazılım Özellikleri

Hedefteki Android telefonlara kurulan telefon takip yazılımı bizlere birçok bilgiye erişim imkânı sunmaktadır. Örneğin telefondaki arama geçmişleri, her türlü görsel ve yazınsal galeri içeriklerini görüntüleme, e-posta takibatı, ortam ve telefon dinleme, görüntü alma gibi özellikleri mevcuttur. Bütün bu hemen hemen her yazılımda mevcut olan genel özelliklerin yanında her farklı yazılımın yine kendine has sunduğu farklı farklı özellikleri de vardır.

Biz her ne kadar burada elimizden geldiğince sizlere casus yazılım özellikleri ile telefon takip etme hakkında bir şeyler anlatmaya çalışmış olsak da, bu programlar hakkında tam bilgiyi vermemiz imkânsız. Söz konusu işlemin nasıl yapıldığını gösteren video vardır. Bunları izlediğiniz takdirde, hatasız bir şekilde casus yazılım kurulumu yapabilirsiniz.

Bu şekildeki programlarla gerçekleştirilen casus yazılım kurulumu bizlere birçok özellik sunmaktadır. Bu tür yazılımların bir özelliği de hedefteki Android cihaza bir nevi telefon dinleme programı kurulumu gerçekleştirmiş olmasıdır. Düzgün bir şekilde kurulumu gerçekleştirilirse birçok özellik sunan bu yazılımlar, hedef telefonu rahatlıkla dinleme ve kayıt etme kolaylığı sağlamaktadır.

Telefon takip için söz konusu yazılımın gizli bir şekilde kurulması çok önemlidir. Bu hususa dikkat ettiğimiz takdirde, çok daha fazla bilgiyi elde edeceğimiz söylenebilir.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir