Casus Telefon

Casus Telefon

Casus telefon denilince aklımıza genel olarak Android cihazlara kurulan gizli bir yazılım ile her türlü verisine erişebileceğimiz telefon gelmelidir. Bu telefonlar ile telefon dinlemesi başta olmak üzere her türlü ortam dinlemesi, sosyal medya hesapları takibi, bulunulan konum, telefondaki bütün medya ve yazışmalara erişim imkânına sahip olabilmekteyiz.

Android cihazlara telefon takip yazılımı kurulumu gerçekleştirerek, yükleme yapmış olduğumuz cihazı bir casus telefon haline getirmiş olmaktayız. Bu tür programları daha çok eşinin kendisini aldattığından şüphelenen çiftler, çalışanlarına güvenmeyen patronlar, birbirine güvenemeyen şirket ortakları ve çocuğunu takip etmek isteyen ebeveynler kullanmaktadır. Ama tüm bunların içinde en önemli ve dikkat çekeni ise bazı devletlerin kendilerine tehdit olarak gördükleri başka devletleri casus yazılım programları aracılığı ile dinleme ve takip etmesidir.

Casus Yazılım Nasıl Kurulur?

Bu tür programların ortalama kurulum süresi 3 dakika sürmektedir. Burada en önemli noktalardan birisi cihaza fiziki erişim imkânımız olmalıdır. Aksi takdirde size biz uzaktan SMS veya Whatsapp gibi farklı programlar üzerinden kuruyoruz diyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Şimdi gelelim nasıl telefonlar üzerine kurulabileceğine, bu tarz casus program yazılımları Android tabanlı telefonlarda çalışabilmektedir. Kurulumu yaparken dikkatli olmaya kimseye göstermeden ve kurulum aşamasındaki doğru sırayı takip etmeye özen göstermeliyiz. Sorunsuz bir casus telefon elde etmek için doğru kurulumu yapmak zorundayız, kurulumla ilgili internette bazı videolar var bunlardan da yardım alabiliriz.

Casus Yazılım Programının Özellikleri

Yazılımı yükledikten sonra artık hedef telefonumuzdan bize veri aktarabilir ve istediğimiz her bilgiye erişebiliriz. Başta telefon dinleme olmak üzere, şüphelendiğimiz kişinin telefonu üzerinden artık her tür bilgisine ve özeline erişebilir almak istediğimiz her bilgiyi alabiliriz.

Elde etmiş olduğumuz casus telefon sayesinde hedef kişinin maillerine ve sosyal medya hesaplarına bakabiliriz. Biz tüm bunları yaparken o hiçbir farkına varmaz, çünkü casus yazılım arka planda ve çok gizli çalışmaktadır. Telefon takip işlemini de aynı şekilde sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz. Özellikle çocuklarımızın her an nerede olduklarından haberimiz olmakta ve bu da onları ile diğer sevdiklerimizi korumamıza imkan vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir