Casus Telefon Dinleme

Casus Telefon Dinleme

Casus telefon dinleme günümüzde birçok kişinin başvurduğu yöntemlerdendir. İnsanlar artık bu alanda geliştirilmiş yazılımlar aracılığıyla telefon dinleme işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilmektedirler. Teknoloji geliştikçe insanlar arası iletişim ve etkileşimde buna paralel olarak azaldı. Kişilerarası etkileşimin azalması en çok insanlar arasındaki güven bağının zayıflamasına sebep oldu. Artık günümüzde eşler birbirine güvenemediği için eşinin telefonuna telefon takip yazılımı kurulumu sayesinde eşini takip eder ve dinler hale geldi.

Unutulmamalıdır ki güvensizlikler de boş yere değildir, aldatma ve boşanma oranının bu kadar yüksek olduğunu düşünürsek haklılık payları da var. Casus yazılım programları sayesinde insanlar eşlerinin, iş ortaklarının, patronlar çalışanlarının, bankalar kuryelerinin güven testini geçip geçmediklerini rahatlıkla test edebilme imkânı bulmuş oluyorlar. Casus telefon dinleme artık günümüz teknolojisiyle oldukça kolay bir hale gelmiştir kesinlikle hiçbir zor tarafı yok.

Casus Programın Kurulumu

Casus program kurulumunu yapmak için ekstra bir bilgiye ya da hacker olmaya gerek yok. Sıradan akıllı telefon kullanabilen ve telefonuna program yükleyebilen herkes bu yazılımın kurulumunu rahatlıkla yapabilir. Bizim için en önemli şey hedef cihazın öncelikle erişebileceğimiz bir cihaz olması, ikincisi de Android tabanlı bir cihaz olması. Android cihazlar haricindekiler kesinlikle yükleme yapamıyoruz bunu unutmayalım. Casus telefon dinleme işlemini işlevsel hale getirmemiz için hedef cihaza 3 dakika gibi kısa bir süre erişim sağlamamız bütün kurulumu gerçekleştirmemiz için yeterli.

Zaten program bize gerekli yönlendirmeleri yapıyor, kurulum gerçekleştikten sonra program arka planda varlığını hiç hissettirmeden telefon takip işlemini gerçekleştirir.

Bu tarz yazılımlar ile karşıdaki kişinin;

  • Bütün telefon görüşmelerini dinleyebilir ve kayıt edebilirsiniz.
  • Bütün sosyal medya hesaplarına erişebilir ve içeriğini görebilirsiniz.
  • Telefonundaki galeri ve kişilere ulaşabilir indirebilirsiniz.
  • Konumu hakkında bilgi alır yerini öğrenebilirsiniz
  • Ortam dinleme ve görüntü alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kısacası her telefon dinleme programı bize yukarıdaki tüm özellikleri sunmaktadır. Casus telefon dinleme sayesinde insanlar kendileri hakkında başkalarının gerçekte ne düşündüğünü öğrenebilir ve o kişilere karşı ona göre davranır. Bu tür programların farklı seçenekleri vardır ve kaliteli olanlar çok daha fazla tercih edilmektedir.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir