Casus Program

Casus Program

Casus program denilince ilk aklımıza gelmesi gereken, görünürde olmayan ve arka planda gizliden gizliye çalışarak bilgi aktarımı yapan bir yazılım olmalıdır. Günümüzde Android tabanlı mobil cihazlarda aktif olarak kullanılmaktadır. Her teknoloji nasıl ihtiyaçlar üzerine icat edilmişse, bu tür programlarda kesinlikle ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır. Telefon dinlemek bu tür programların hepsinde olan en basit özelliklerden sadece birisidir.

Günümüz dünyasında en çok değer kaybeden ve gerçekten de bulunması en zor olan şey insanlar arasındaki karşılıklı güven duygusudur. En çok casus program talep eden müşterilerin başında evli çiftler gelmektedir. Tabi bunların yanında iş dünyasından ortaklarına e çalışanlarına güvenemeyenler, çocuklarına güvenemeyenler, sevgilisine ya da erkek arkadaşına güvenemeyenler olarak çoğaltabiliriz. Bu tür programlar aynı zamanda telefon dinleme programı olarak da bilinmektedir.

Casus Programın Genel Özellikleri

Satın almış olduğunuz casus program beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Bu yazılımın en önemli özelliği kurulmuş olduğu hedef telefonda varlığını asla hissettirmeden tamamen gizli bir şekilde çalışmasıdır. Telefon sahibi programın varlığını asla anlamaz, böylece istediğiniz kadar rahatlıkla dinleme işleminizi yapabilirsiniz.

Hedef telefondaki tüm verileri artık rahatlıkla elde edebilirsiniz. Telefon dinleme ve kaydetme, konum bildirme, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat gibi aklınıza gelebilecek bütün sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Ortam dinleme yapabilir ve hafızasındaki bütün galeri verilerine ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanında telefon takip özelliği de mevcuttur. Kısaca tüm beklentilerinizi rahatlıkla karşılayacak türde programlardır.

Bakınca insana oldukça karmaşık ve çok zor gibi geliyor, insan bu tür şeyleri sadece hackerler yapabilir gibi düşünüyor. Fakat kesinlikle bu düşünce doğru değil, casus program kurulumu oldukça kolay olduğu gibi kullanımı da bir o kadar kolaydır. Bunu telefonumuza normal bir program kuruyor gibi düşünebiliriz daha basitleştirecek olursak. Akıllı telefon kullanan kişiler bu programı da rahatlıkla kullanabilirler.

Kurulum için öncelikle hedef telefona fiziki ulaşım imkânımız kesinlikle olmalıdır. Kurulum süresi ortalama 3 dakika kadar sürmekte, sonrasında casus program hazır hale gelir. Bu tür programları yalnızca insanlar değil aynı zamanda devletler de kendi ülkelerinin güvenliği adına kullanmaktadır.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir